Светот низ слики 30.12.2019--07.01.2020

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатате десетина дена помеѓу двете години 

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници

Поврзани »

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали состојбата со ковид-19, го промени начинот на живот кај Вас?

  • да
  • не
Резултати