Светот низ фотографија 18-25.05.2020

Светот низ слики 11-16.05.2020

Светот низ слики 04- 10.05.2020

Светот низ слики 27.04-03.05.2020

Светот низ слики 21 -26.04.2020

Светот низ слики 13-20. 04.2020

Светот низ слики 06-12.04.2020

Светот низ слики 30.03-05.0.2020

Светот низ слики 23-29.03.2020

Светот низ слики 16-22.03.2020

Општина Велес субвенционира физички лица од подрачјето на Општина Велес за купен сончев термален и објавува

ЈАВЕН ПОВИК за субвенционирање на физички лица за купен сончев термален колектор за 2020 година Детали

Општина Велес субвенционира физички лица од подрачјето на Општина Велес за купен велосипед и објавува

ЈАВЕН ПОВИК за субвенционирање на физички лица за купен велосипед за 2020 година Детали

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Како го минувате времето дома во полицискиот час?

  • гледам тв
  • гледам серии на интернет
  • слушам музика
  • читам книга
  • играм игри, карти
  • разговарам на телефон
Резултати