Светот низ слики 08 -12.01.2019

Снежно бела прошетка низ Велес

Светот низ слики 01-07.01.2019

Светот низ слики 24 -31.12.2018

Светот низ слики 17 -23.12.2018

Светот низ слики 10 -16.12.2018

Светот низ слики 03 -09.12.2018

Светот низ слики 26.11 -02.12.2018

Светот низ слики 19-25.11.2018

Светот низ слики 05 -18.11.2018

Ронтис вработува оператори во производство

Швајцарската мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала РОНТИС, заради зголемување на својот постоечки капацитет во фабриката во Велес, има потреба да вработи:

30 (триесет) Оператори во производствоАКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

2018-та е зад нас. Како ќе ја помните?

  • како и секоја друга
  • имаше и убави и лоши моменти
  • ми донесе многу радости и убави мигови
  • што поскоро да ја заборавам
  • постар сум за една година
Резултати