Швајцарско рап дуо сними спот во велешка костурница (видео)

Петар Печков

Швајцарското дуо  Мозик и Лоретана, својот спот за новата песна Роме и Јулија го сними во велешката спомен костурница.

Спотот е објавен на 31 јануари а до саботата напладне за два дена го виделе три милиони гледачи. 

Дуото доаѓа од Швајцарија, таа е Германка а тој Албанец , и се брачни партнери, а ова е нивен четврти сингл. 

loading...

Поврзани »

loading...

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каде одмарате летово?

 • на Охридско
 • на Дојранско
 • на Преспанско
 • на Јадран
 • на Црно море
 • на Егејот
 • на езеро Младост
 • на планина
 • дома пред тв и со ер кондишн
 • во Албанија
 • во Турција
 • преку викенд одам до Грција
 • на некој од базените во градов
Резултати