По четврти пат велосипедска оф роуд тура околу Велес (фото)

Програма за Питијадата 2017-та

Познати сите музички гости на годинашнава Питијада

Елена Тасева победник на 11-тата сладоледијада (фото)

14-тото издание на Питијадата во Велес од 6-ти до 8-ми октомври

Скопјани на освежување во Велес на Базен Снупи

22 ансамбли од Европа и Македонија учесници на 14-тиот ИФФ Велес 2017

Со музика и танц, децата се простија од Градинката (фото)

Баскер фест, петок и сабота во Велес

Луна паркот стигна

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017

Дежурство на аптеките (ОКТОМВРИ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каков превоз најчесто користите?

  • автобус
  • автомобил
  • воз
  • комбинирам
  • такси
Резултати