Снежната белина се распосла по Велес (ФОТО)

Петар Печков

Велес под снег

loading...

Поврзани »

Светот низ слики 03 -09.04
Светот низ слики 10 - 17.04
Светот низ слики 18 -23.04
loading...


Дежурство на аптеките (АПРИЛ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали граѓаните кои добија ослободување од плаќање на сметки за вода, камати и дел од кредити, од јавно осветлување треба да имаат задолжителна општо корисна работа во градот?

  • да, треба да ги одработат бонусите
  • не, уште тоа им фали
Резултати