ФК Превалец натпревар со многу картони до нова победа, ФК Бабуна му се заканува

Футсал екипата на Велес во победничка серија

ФК Превалец го доби дербито со ФК Бабуна

ФК Борец со бод од дербито во Пехчево

ФК Превалец сам е лидер на Трета лига Центар

ФК Борец со силовите старт, седум од седум

Започна новата сезона на Општинската фудбалска лига

Пеливаните на ПК ,,Пеливан,, прваци на Македонија (фото)

Фудбалерите на Борец рушат се пред себе во Втората лига Исток

По две кола ФК Бабуна и ФК Превалец на врвот од Третата лига Центар

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ВАР технологијата воведена на ова СП во фудбал, придонесе тоа да биде поправедно?

  • да
  • не
  • не го следев СП
Резултати