Среќна Нова 2021 и весели Празници (видео)

Петар Печков

Животот го прават луѓето  кои ги познаваме и семејството кое не` опкружува, енергијата која ја даваме и примаме.

Ви испраќам искрени честитки за Нова година, исполнета пред сѐ со добро здравје, среќа, ведри и насмеани  луѓе околу вас.

ТрМр продолжува да Ве информира за настаните во Нашиот Велес!!!

СРЕЌНА НОВА!!!

Поврзани »

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

  • да
  • не
Резултати