Македонците без виза можат да патуваат во 112 држави

Пронајден најдолгиот прост број

Која година е всушност

Зошто има годишни времиња, пролет, лето, есен, зима

Откриен најстариот скелет на човек на Земјата

25 години од првата испратена СМС порака

Пронајден напуштен град во Микронезија, стар со векови

Квалитетот е тоа што ги враќа клиентите назад, а не продуктите (фото)

Дали е потребно зимско и летно сметање на времето во Македонија

В недела часовникот на зимско сметање

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017

Дежурство на аптеките (ЈАНУАРИ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каде за Новата 2018-та година?

  • во друштво во домашна атмосфера
  • дома пред телевизорот
  • во ресторан, дискотека или кафуле
  • во некој зимски центар
Резултати