Дедото на Тамара ќе лежи затвор 7,5 години за обид за убиство на екс министерот Тодоров

Колку пешаците во градот минуваат на пешачки, контролирала полицијата

Групна тепачка во Мелница

Во месноста Шорка откриен насад со марихуана

Велешанец уапсен со 4 кг марихуана во Битола

Сообраќајка на патот Градско - Прилеп, со еден починат

Сообраќајка кај Катланово со осумина повредени

Гостиварци излетале од автопат, еден заврши на Клинички

Притвор за двајца гостиварци за 10 кг марихуана

Жител на село Сопот сосе комбе и 33 мигранти завршил во провалија

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каде одмарате летово?

 • на Охридско
 • на Дојранско
 • на Преспанско
 • на Јадран
 • на Црно море
 • на Егејот
 • на езеро Младост
 • на планина
 • дома пред тв и со ер кондишн
 • во Албанија
 • во Турција
 • преку викенд одам до Грција
 • на некој од базените во градов
Резултати