Бројот на активни случаи со ковид-19 во велешко падна под сто, има еден починат

Оздравени 76 пациенти позитивни на ковид-19 од велешко, во Болница 37

Само еден нов случај на ковид-19 во велешко

Корона чао, во Велес денес 165 оздравени

Тројца ново заразени и еден починат од ковид-19 во велешко

В петок започнува ревакцинацијата на велешани над 75 годишна возраст, кои се вакцинираа во средината на април

Од 25 мај и во Велес започнува со работа пункт за масовна вакцинација

Петмина ново заразени со ковид во велешко, еден починат на клиника во Скопје

Во велешко денес нема ново заразени со ковид-19

На идните основци од годинава им е потребен и офтамолошки преглед

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

  • да
  • не
Резултати